Kvalitni-stěhování.cz / Stehování bytů, kanceláří a skladů - Praha a okolí / Levné stěhování bytů a firem Praha, ČR + EU

Stěhování s dětmi - Na co myslet a nezapomenout

Nejvíce vlastního času věnujte při stěhování se s dětmi!

Mnoho lidí se v průběhu života několikrát potká s možností či nutností změnit své bydliště, tedy přestěhovat se.

První stěhování z vlastní vůle bývá v rané dospělosti v momentě, kdy se zamilujeme a chceme s tím druhým trávit více času a společně utvářet domov a zároveň třeba „zmizet“ od rodičů. Čím dál více mladých lidí „toto osvobození“ prožívá na vysokoškolských kolejích a to je dobře. Těchto přestěhování někdo zažije více, někdo méně. Nestěhujeme se většinou s „haldou“ věcí, ale máme jen své osobní věci, počítač s hifi a maximálně televizi...

S tímto stěhováním nám může pomoci hodný strejda s kombíkem nebo máme-li auto, dokážeme to s pomocí kamarádů sami.

Další možné stěhování nám může nabídnout náš zaměstnavatel spolu s novým pracovním místem, někdy i mimo naše město či republiku. Jsme-li svobodní, pravděpodobně využijeme jednoznačně dobré nabídky bez větších rozmýšlení. Tento druh stěhování bývá pro mnohé velkým dobrodružstvím a můžeme jím čerpat velké zkušenosti. Ale jsme-li táta či máma a máme-li rodinu, je nutné tuto nabídku a toto rozhodnutí pečlivě zvážit a otevřeně s členy rodiny komunikovat. Samozřejmě nejdříve tuto možnost prodiskutujeme s partnerem, manželkou či manželem.

Vždy zaujměte po předchozí dohodě s partnerem stejný postoj a pokud možno nikdy se jako rodina kvůli kariéře a penězům na delší čas nedělte.

U tohoto typu stěhování s sebou bereme veškeré osobní věci, možná i část nábytku, není-li nový byt plně vybaven. Když máme, tak samozřejmě vezmeme s sebou své domácí mazlíčky. Je-li to možné, na čas je ubytujeme u své rodiny či přátel. Ovšem i na ně musíme být citlivější, než na krabici od banánů plnou knih.

Nejdůležitější věcí, kterou při plánovaném stěhování s dětmi musíme učinit, je komunikace s nimi.

Pokud to jde, s dostatečným předstihem děti připravujeme na to, že změní školu, školku, kolektiv kamarádů. Méně uvidí svou babičku a dědu a někdy se i nedorozumí vlastní řečí.

Menší děti jsou na změnu nesmírně citlivé. Aby vám důvěřovali, musíte si být v prvé řadě sami jisti a oni z vás musí cítit jistotu i v tak těžké chvíli. Stěhujete se do neznáma, maximálně vás tam váš zaměstnavatel či kolega jednou svezl. Sami vlastně nevíte, zda je to ve vašem životě správný směr.

Pravděpodobně zatím nemáte ani tušení jaká stěhovací služba vás bude stěhovat a kdy. Buďte připraveni na to, že budete muset dětem odpovědět na spoustu otázek a mnohé pro Vás budou i nepříjemné. Na všechno odpovězte po pravdě. Buďte k dětem upřímní, a když je to nutné přiznejte i svou nejistotu. Děti mají rády své jistoty, stěhováním jim je částečně berete, přijměte případně i jejich pláč. Ten pláč je z obavy, zda se budou mít i nadále dobře, nevědí, co bude, s kým si budou hrát a kdo je mimo vás bude opatrovat a mít rád. Společně pak můžete na internetu či v jiných mediích vybrat stěhovací služby a internetové stránky, které zaujmou vás a třeba i vaše děti.

Dále je jen na vás, jaké podmínky si s konkrétní stěhovací službou ujednáte.

Přeji Vám poklidné stěhování s dětmi, domácími mazlíčky a nejlépe se stěhovací firmou, která si je toho všeho vědoma.

Jiří Coufal - Představení

Dobrý den, ať už připravujete stěhování nebo jen zvažujete budoucí spolupráci byl bych rád, kdybyste věděli, kdo se pohybuje za kvalitním-stěhováním.cz.

přečíst celé

Stěhování bytů v Praze

I v roce 2017 nabízíme stěhování bytů v Praze za naprosto nejlepší cenu na trhu. Cenu kterou nabídneme i dodržíme a to bez dalšího, umělého navyšování. Chcete byt v Praze přestěhovat levně? Obraťte se na nás.

přečíst celé

Levné krabice na stěhování

Našim zákazníkům nabízíme ty nejlepší speciální papírové krabice na stěhování. Nyní pronájem se slevou 50%.

Stěhování těžkých břemen

Nabízíme profesionální stěhování těžkých břemen a nadměrných předmětů jako klavíry, pianina, piana, trezory, IT techniku, kopírky, servery a podobně.

Levné stěhování bytu v Praze

Levné lokální stěhování po Praze lze uskutečnit v ranních i večerních hodinách, a to i o víkendu. Do lokálního stěhování počítáme se širším okrajem Prahy.

Vyklízení a ekologická likvidace

Provádíme kompletní servis vyklízení po městě Praha a ve Středočeském kraji. Od vyklízení malých prostor (bytů, půd, sklepů) až po vyklízení velkých pozemků, hal či starých továren.

Expresní pomoc v nouzi

Vytopení bytu, živelné pohromy a jiné situace. Vystěhujeme, uskladníme, vysušíme, nastěhujeme!

Slevy - Akce - Naše služby

Levné stěhování - AKCE - stěhování od 700Kč/hod - více v ceníku
Po celý rok sleva 10 - 20 % pro studenty a seniory.
Při stěhování po Praze vám neúčtujeme kilometry.

"Chceme být zákazníkovi profesionálním partnerem. Naším cílem je zajištění maximální kvality za rozumnou cenu a navázání dlouhodobých vztahů."
Jiří Coufal, jednatel

Fotogalerie

Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování bytu v Praze
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování kanceláří
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování skladu v Praze
Fotogalerie - Z našich zakázek - Ochrana nábytku při stěhování folií
Fotogalerie - Z našich zakázek - Lokální stěhování v Praze
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování skladu v garáži
Fotogalerie - Z našich zakázek - Levné stěhování garáže
Fotogalerie - Z našich zakázek - Levné stěhování v Praze
Fotogalerie - Z našich zakázek - Zabalená krabice při stěhování