Kvalitni-stěhování.cz / Stehování bytů, kanceláří a skladů - Praha a okolí / Levné stěhování bytů a firem Praha, ČR + EU

Stěhování ledničky a potravin obecně

Odpojení lednice a její znovu zapojení

Věci z ledničky připravujte na stěhování hodinu předem, než máte objednanou stěhovací službu. Počítejte s tím, že po vyklizení je potřeba ledničku odmrazit a nejlépe i uvnitř umýt, po stěhování je potřeba ji nechat několik hodin stát na svém místě bez zapojení.

Stěhování americké ledničky

Americká lednička o váze kolem 120Kg, už není nic pro amatéry. Bývají dvoudvéřové, pěkně zdobené, nebo jen čistě nerezové. Máte-li ji také doma, víte, že při jejím pořízení jste si asi splnily svůj malý sen, který nebyl levný. A určitě nechcete, aby vám ji někdo poškodil. Proto doporučuji nešetřit a přistoupit na podmínky většiny stěhovacích firem a za ledničku s označením těžký kus, si připlatit dle platných ceníků. Přibližně to bude kolem tisíce korun za manipulaci a nějaké ty stovky za počet pater. Věřte, vyplatí se vám to.

Stěhování mrazáků a chladících boxů o hmotnosti přes 100kg

K těmto těžkým kusům vážící někdy i 150kg, 200kg a více je nutné přistupovat obezřetně. Manipulaci dobře naplánovat navolit počet pracovníků a potřebnou manipulační techniku. Rádi vám poradíme.

Stěhování potravin. Raději před stěhováním netrvandlivé jídlo spotřebujte

Při stěhování a přípravě musíte pamatovat, že při zvýšené fyzické námaze, spalujete v těle tuky rychleji a je potřeba je doplňovat spolu s tekutinami. To platí už od shánění krabic, zajišťování stěhovací služby nebo kamarádů na výpomoc, obstarání parkovacího místa před domem a dalších asi milion věcí. Mezi tím je potřeba myslet jak na sebe tak na své přátele a když pohostíte i pracovníky stěhovací služby, posílíte je a získáte si jejich pozornost zas o stupínek více. Mimo jiné i stěhování jídla, je potřeba rozmyslet. Určitě nedoporučuji dva dny před stěhování zajed do Makra a nakoupit zásoby na dva měsíce…Pojďme se tedy podívat, jak stěhovat jídlo, aby se nezkazilo, nevyhodilo a na nic nezapomnělo.

Připravte si svačiny, při stěhování jistě přijde vhod

Týden nebo dva před stěhováním zpracujte jídlo, především v lednici a mrazáku. Chlazené a mražené potraviny jsou na stěhování náchylné (především v létě), proto se snažte vše zkonzumovat a nekupovat nic do zásoby. Důležité je plánování a rozvrhnutí si jídla, tak jako dříve na vodáckém zájezdu či expedici do Afriky.

Snadné řešení je odstěhovat zbylé mražené potraviny ke známým a na pár dní je u nich uskladnit, nebo je prostě obdarovat. To se vám nehodí? Mám pro vás další variantu.

Zmražené potraviny den před stěhováním namražte a obalte do novin a vložte do termotašek, popř. je zabalte do utěrek. Díky tomu bude zachovaná teplota a potraviny tak vydrží několik hodin bez újmy. S věcmi z ledničky je to podobné, použijte například cestovní lednici.

Stěhování trvanlivých potravin a kompotů

Trvanlivé potraviny jako těstoviny, mouky, konzervy, kompoty, můžete zabalit už dlouho dopředu, než se budete stěhovat, zas ne moc, aby jste byli doma týden o hlady… Otevřená balení dobře uzavřete, vložte do dozi nebo použijte kolíček či druhý sáček a nechte všechny pohromadě v jedné krabici, učiňte nadpis krabice KUCHYNĚ - mouka atd,

Pozor na kompoty. Zavařit si babičinu bio zeleninu a ovoce je velká paráda, proto by byla škoda ji při stěhování rozbít. Přistupujte proto i k balení marmelád obezřetně a prokládejte je novinami nebo bublinkovou folií. Vkládejte tyto předměty do plastových neděravých přepravek, pro případné rozbití. Za malinovou marmeládu na bílé semišové sedačce stěhováky asi nepochválíte, ale co s tím mají dělat, když byli doslova naházeny v košíku na houby.

Jiří Coufal - Představení

Dobrý den, ať už připravujete stěhování nebo jen zvažujete budoucí spolupráci byl bych rád, kdybyste věděli, kdo se pohybuje za kvalitním-stěhováním.cz.

přečíst celé

Stěhování bytů v Praze

I v roce 2017 nabízíme stěhování bytů v Praze za naprosto nejlepší cenu na trhu. Cenu kterou nabídneme i dodržíme a to bez dalšího, umělého navyšování. Chcete byt v Praze přestěhovat levně? Obraťte se na nás.

přečíst celé

Levné krabice na stěhování

Našim zákazníkům nabízíme ty nejlepší speciální papírové krabice na stěhování. Nyní pronájem se slevou 50%.

Stěhování těžkých břemen

Nabízíme profesionální stěhování těžkých břemen a nadměrných předmětů jako klavíry, pianina, piana, trezory, IT techniku, kopírky, servery a podobně.

Levné stěhování bytu v Praze

Levné lokální stěhování po Praze lze uskutečnit v ranních i večerních hodinách, a to i o víkendu. Do lokálního stěhování počítáme se širším okrajem Prahy.

Vyklízení a ekologická likvidace

Provádíme kompletní servis vyklízení po městě Praha a ve Středočeském kraji. Od vyklízení malých prostor (bytů, půd, sklepů) až po vyklízení velkých pozemků, hal či starých továren.

Expresní pomoc v nouzi

Vytopení bytu, živelné pohromy a jiné situace. Vystěhujeme, uskladníme, vysušíme, nastěhujeme!

Slevy - Akce - Naše služby

Levné stěhování - AKCE - stěhování od 700Kč/hod - více v ceníku
Po celý rok sleva 10 - 20 % pro studenty a seniory.
Při stěhování po Praze vám neúčtujeme kilometry.

"Chceme být zákazníkovi profesionálním partnerem. Naším cílem je zajištění maximální kvality za rozumnou cenu a navázání dlouhodobých vztahů."
Jiří Coufal, jednatel

Fotogalerie

Fotogalerie - Naše vozy - Stěhovací dodávka 3500Kg
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování kanceláře
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování těžkých břemen
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování rodinného domu
Fotogalerie - Z našich zakázek - Bezpečná příprava před stěhováním
Fotogalerie - Z našich zakázek - Zabalená krabice při stěhování
Fotogalerie - Z našich zakázek - Bezpečné zabalení nábytku před stěhováním
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování bytu v Praze
Fotogalerie - Z našich zakázek - Bepečné obalení nábytku před stěhováním