Telefon volejte 775 628 429, nebo pište!

Stěhování kanceláří, firem, společností Praha, ČR, Evropa

Provádíme stěhování kanceláří, firem, velkých společností, skladů i výrobních provozů v jakoukoli dobu – i večer, o víkendu či ve svátek, aby nebyl narušen chod vaší firmy a nestálo vás to další zbytečné náklady. S námi můžete co nejrychleji začít pracovat na novém místě. Nejlepším důkazem profesionálně odvedené práce je dlouhá řada spokojených zákazníků, mnoha firem, kteří opakovaně využívají našich služeb.

Jsme si jisti, že budete s průběhem stěhování spokojeni a jste-li ve firmě stěhováním pověřeni dostanete za perfektně zařízené stěhování s námi prémii. Když ne od Vašeho šéfa tak od nás!

Stěhování IT techniky a kopírek umíme velmi dobře

Dneska je  IT technika naprosto klíčovým vybavením. Proto klademe velký důraz na jemnou manipulaci a pečlivé obalení. Stěhujeme tiskárny a ostatní kancelářskou elektronikou. Jednoduše přestěhujeme těžké kopírky. Přece jen Vám doporučujeme Vaše data pravidelně zálohovat.

Bezplatně vám poradíme a prohlídku považujeme za nezbytnou

Při stěhování kanceláří o několika a více pracovních místech jednoznačně doporučujeme bezplatnou prohlídku naším technikem. Na schůzce si dohodnete dovoz obalového materiálu, způsob štítkování a dostanete od nás užitečné rady.

Rádi vás uslyšíme ještě dnes!

Nejste pro nás ještě rozhodnuti? Navštivte naše Reference >>>

Váháte snad, zda využít naši stěhovací službu? Chcete další argument než jen nízkou cenu? Rozumíme. Navštivte naše Reference >>> a pozvěte našeho technika, aby vám zdarma po prohlídce prostor udělal kalkulaci a stěhovací projekt.

Volejte: 775 628 429

Novinky

» Nabízíme levné krabice na stěhování

Od našeho rakouského partnera, jsme odebrali palety speciálních papírových krabic z 5VVL. Máme s nimi ty nejlepší zkušenosti. Pronájem krabic nabízíme s 50% slevou!

» Naše rady a tipy na stěhování

Přečtěte si doporučené postupy, návody a rady na stěhování bytu i firmy nejen v Praze a nebo jak si vybrat profesionální stěhovací firmu.

» Levné mezinárodní stěhování v akci

1. V termínu 6-7.11.2016 Vám nabízíme možnost dopravy nákladu ze Stocholmu do Berlína nebo Prahy.Odvezeme Vám náklad v objemu 25m3 váhy do 2tun za 50% slevu!
2.V termínu 22.11.2016 nabízíme přepravu do Vídně za polovic.

Fotogalerie Fotogalerie - Z našich zakázek - Bezpečné uložení stěhovaného nábytkuFotogalerie - Z našich zakázek - Mytí stěhovacího vozuFotogalerie - Z našich zakázek - Uskladnění při stěhováníFotogalerie - Z našich zakázek - Bepečné obalení nábytku před stěhovánímFotogalerie - Z našich zakázek - Uložení nábytku a jeho stabilizaceFotogalerie - Naše vozy - Eurocargo live - Kvalitní-stehování.czFotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování těžkých břemenFotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování v satelitním městečku
Kvalitni-stěhování.cz
Levné a kvalitní stěhování bytů a firem Praha+EU
Telefon 775 628 429
Adresa Novobohdalecká 14, 10100 Praha 4 - Michle
E-mail info@kvalitni-stehovani.cz

Slevy - Akce - Naše služby

Jarní akce a cena na stěhování - stěhování od 700Kč/hod - více v ceníku
Po celý rok sleva 10 - 20 % pro studenty a seniory.
Při stěhování po Praze vám neúčtujeme kilometry.

"Chceme být zákazníkovi profesionálním partnerem. Naším cílem je propojení kvality a ceny, které zákazníkovi zajistí úspěšnost celé stěhovací akce a společnosti následně dlouhodobou spolupráci se zákazníkem."
Ji

Stěhování piána v Praze

Stěhování těžkých břemen

Nabízíme profesionální stěhování těžkých břemen a nadměrných předmětů jako klavíry, pianina, piana, trezory, IT techniku, kopírky, servery a podobně.

Stěhování v Praze

Levné lokální stěhování v Praze

Levné lokální stěhování po Praze lze uskutečnit v ranních i večerních hodinách, a to i o víkendu. Do lokálního stěhování počítáme se širším okrajem Prahy.

Vyklízení a ekologická likvidace

Vyklízení a ekologická likvidace

Provádíme kompletní servis vyklízení po městě Praha a ve Středočeském kraji. Od vyklízení malých prostor (bytů, půd, sklepů) až po vyklízení velkých pozemků, hal či starých továren.

Okamžitá pomoc v nouzi

Expresní pomoc v nouzi

Vytopení bytu, živelné pohromy a jiné situace. Vystěhujeme, uskladníme, vysušíme, nastěhujeme!

Zlepšujeme veresy
Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ