Telefon volejte 775 628 429, nebo pište!

Stehování bytů, domácností Praha, ČR, Evropa

Stěhujeme malé i velké domácnosti (byty od 1+kk po 5+1 a vyšší), domy, vily, chaty, chalupy včetně sklepů, půd, dílen, garáží a zahrad. Přestěhujeme váš náklad spolu s vámi, včetně vašich domácích miláčků.

Stěhování bytů a domácností od A do Z

Stěhujeme a převážíme kromě standardních věcí jako je nábytek, elektronika, vybavení domácností a oblečení také stromy, květiny, obrazy, sochy a jiné objemné a těžké předměty jako klavíry, pianina a trezory. Našim zákazníkům nabízíme i vícedenní postupné stěhování bytu a domácnosti za účelem kompletního zabalení, případné demontáže a montáže nábytku. Stěhovací projekt jsme schopni připravit přesně dle přání zákazníka.

Obalová technika na stěhování

Samozřejmostí je v průběhu stěhování zásobování krabicemi a dovezení potřebné ochranné obalové techniky. To se týká hlavně velkých bytů, domů a firem. Balící materiál vozíme vždy s sebou a v případě nutnosti vám potřebné věci doobalíme a doopatříme např. smrštovací fólií.

V průběhu stěhování zajistíme i ubytování

Jsme schopni zprostředkovat dočasné ubytování pro stěhovaného, jak v Praze, tak i v jiných městech. Veškeré zakázky zpracujeme individuálně podle přání a potřeby zákazníka.

Novinky

» Nabízíme Vám mezinárodní stěhování za polovic.

1. V termínu 6-7.11.2016 Vám nabízíme možnost dopravy nákladu ze Stocholmu do Berlína nebo Prahy.Odvezeme Vám náklad v objemu 25m3 váhy do 2tun za 50% slevu! 2.V termínu 22.11.2016 nabízíme přepravu do Vídně za polovic.

» Zprovoznili jsme pro vás nový blog

Přečtěte si postřehy a ideální postupy při výběru stěhovací firmy.

» Opět nabízíme krabice na stěhování bez použití lepenky

Od našeho rakouského partnera, jsme odebrali palety speciálních papírových krabic z 5VVL. Máme s nimi ty nejlepší zkušenosti. Pronájem krabic nabízíme s 50% slevou!

Fotogalerie Fotogalerie - Z našich zakázek - Levné stěhování v PrazeFotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování vily v PrazeFotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování rodinného domu v PrazeFotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování mimo PrahuFotogalerie - Z našich zakázek - Zabalená krabice při stěhováníFotogalerie - Z našich zakázek - Naše stěhovací dodávka v pražské uliciFotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování v PrazeFotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování firmy
Kvalitni-stěhování.cz
Kvalita stěhování je u nás na prvním místě
Telefon 775 628 429
Adresa Novobohdalecká 14, 10100 Praha 4 - Michle
E-mail info@kvalitni-stehovani.cz

Slevy - Akce - Naše služby

Jarní akce a cena na stěhování - stěhování od 700Kč/hod - více v ceníku
Po celý rok sleva 10 - 20 % pro studenty a seniory.
Při stěhování po Praze vám neúčtujeme kilometry.

"Chceme být zákazníkovi profesionálním partnerem. Naším cílem je propojení kvality a ceny, které zákazníkovi zajistí úspěšnost celé stěhovací akce a společnosti následně dlouhodobou spolupráci se zákazníkem."
Ji

Stěhování piána v Praze

Stěhování těžkých břemen

Nabízíme profesionální stěhování těžkých břemen a nadměrných předmětů jako klavíry, pianina, piana, trezory, IT techniku, kopírky, servery a podobně.

Stěhování v Praze

Levné lokální stěhování v Praze

Levné lokální stěhování po Praze lze uskutečnit v ranních i večerních hodinách, a to i o víkendu. Do lokálního stěhování počítáme se širším okrajem Prahy.

Vyklízení a ekologická likvidace

Vyklízení a ekologická likvidace

Provádíme kompletní servis vyklízení po městě Praha a ve Středočeském kraji. Od vyklízení malých prostor (bytů, půd, sklepů) až po vyklízení velkých pozemků, hal či starých továren.

Okamžitá pomoc v nouzi

Expresní pomoc v nouzi

Vytopení bytu, živelné pohromy a jiné situace. Vystěhujeme, uskladníme, vysušíme, nastěhujeme!

Zlepšujeme veresy
Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ