Kvalitni-stěhování.cz / Stehování bytů, kanceláří a skladů - Praha a okolí / Levné stěhování bytů a firem Praha, ČR + EU

Proč využít stěhovací firmu jsou jasné, ale jaký tip rozsahu služeb zvolit

Důvody proč využít stěhovací firmu jsou jasné, ale jaký tip rozsahu služeb zvolit?

I vám co jste rozhodnuti spíše pro stěhování svépomocí, tento článek může pomoci čerpat nové informace. Totiž ti co přenechají starosti s prvním stěhováním profesionálům, získají sami velkou zkušenost. Bohužel se někdy stává, že i přesto negativní. Ale to máte se vším. Možná patříte do skupiny lidí, kteří „nechtějí zbytečně vyhazovat peníze za něco, co mohu zvládnou sám“ Nejhorší je, když se lidé zamýšlí, která z těch variant je nakonec horší…a pak pravděpodobně vzpomenete na pořekadlo, lepší vyhořet než se stěhovat J.

Nemá cenu se dřít a ušetřit jen proto, aby jste následně rehabilitovali…

Praxe

Jak to dopadne svépomocí?

Profesionální stěhovací služba
Kvalitni-stehovani.cz

Velkou skříň po babičce z 20.let ve dvou v pohodě odneseme.

U té skříně, vážící 120kg si bez popruhů hnete se zády a nakonec se bude stěhovat ve čtyřech lidech, kterým stejně něco vyplatíte.

Při návštěvě technikem zjistíme, co vše je potřeba za techniku a kolik pracovníků nasadíme.

Velkou skříň po babičce z 20.let ve dvou v pohodě po schodech sneseme.

To jen v případě, že si předem schodiště projdete, dozvoníte se na sousedy a některé větší předměty jako botníky, kola a kytky uklidíte ze schodů pryč. Jinak se přerazíte…

Celé stěhování naplánujeme, aby vše  probíhalo hladce. Máme zkušenosti a práci děláme nejlépe jak dovedeme.

Velkou skříň po babičce z 20.let ve dvou v pohodě  na schodišti vytočíme.

Možná ano, ale vsadil bych si, že ji odřete a s ní i nově vymalované schodiště. Možná ho i značně porýpete a rohy stěn vylomíte. Za to všechno zase zaplatíte.

Vše si předem zaměříme a pokud již dojde k úhoně, jsme pojištěni i na objekty a předměty v nich, kde se stěhování provádí.

Velkou skříň po babičce z 20.let balit nemusíme, co by se jí mohlo stát...

Myslíte? A co zákeřné schodiště, futra dveří, kliky, povětrnostní podmínky…  Nebo co samotný transport?

Jednoznačně zabalit, a ne jen tak ledabyle. Máme mnoho obalů k dispozici přímo ve voze na každé zakázce.

Velkou skříň po babičce z 20.let radši rozložíme, nějaké šroubky tady jsou…to zvládneme a bez námahy…

Už jsme bohužel viděli mnoho, ale že by nám tyto zákazníci chtěli po celém dnu stěhování platit za montáž skříně, kterou skoro sami rozštípali poměrně dost vícepráce rádi to zas ne…

Zajistíme truhláře, je-li třeba, máme vlastní odborníky na demontáž i montáž nábytku, kuchyní. Ušetříme vám čas i starosti. Žádný šroubek nezbyde…

Máňa říkala, že Pepa má dodávku, určitě nám ji půjčí, nebo přijede a pomůže, na nějaký stěhováky se můžeme vyprdnout…

A ejhle, v den stěhování, nebo večer před nám Pepa nebere telefon. Co teď. Buď nemá čas, nebo dodávku…  A vy sháníte nový stěhovací vůz? Na poslední chvíli? Trochu nervy ne?

Sice nikdo z nás Pepa není, ale rozhodně nějakého známe a možná je i spolehlivý. Máme plně  vybavený vozový park, se kterým je stěhování jednodušší.

Ten nábytek a krabice v dodávce vázat  nemusíš, pojedeme opatrně. Nic se nemůže stát povídá vesele Pepík a už pospíchá na odpolední zápas klokanů…

Pepík se nakonec v deset večer ozval? Hurá, tak snad to ráno nastartuje a trefí…
Trefil, výkon! A máme to naložené (naházené). A co když vám vběhne do silnice chodec, skočí vám  na semaforu červená? Pak vám na toho chodce přistane soška Lenina po soudruhovi?

Při nakládání a přepravě veškerý náklad dobře zabezpečujeme, aby nedošlo k jeho posunu a poškození. Vozový park je plně vybaven veškerou potřebnou  výbavou, jako jsou deky, molitany a kartonové desky. Používáme vlastně vyrobené popruhy

Na celé stěhování ušetřím. Na pomoc pozvu kamarády, pozvu je na oběd, dáme pivečko a ještě jim koupím lahvinku na cestu….

Třeba s kamarády pěkně posedíte, doba stěhování se protáhne. Za oběd ušetříte, než jste předpokládali, protože jich dorazí půlka…Opravdu stěhovat budete daleko déle, než  jste čekali. Ať počítáme, jak počítáme, prodraží se vám to!

Po konzultaci připravíme cenovou nabídku. Budete přesně vědět,  kolik vás stěhování bude přibližně stát. My jako profesionálové, vám v průběhu nabídneme další služby, které rádi využijete.

Ten historický křišťálový lustr povezu na klíně a na druhou otočku tam vezmu akvárko…cestou se určitě  nerozbije.

Nerozbije?:-). Jenom se trochu nalomí jedna nebo víc ramen a kamarád vám řekne jen „ ty vole promiň, mrzí mě to, ale stane se.“ A představte si, jak vám při prudkém zabrždění prdne akvárko na klíně…

Naše zkušenosti, které sbíráme od roku 2002 hrajou pro vás! Jsme čestní, něco málo jsme poničili, ale je pár věcí z vlastní chyby!! Dodržujte naše rady a nesnažte se na obalech šetřit.

Vždyť máme jen pár věcí, to bude na chvilku, případně stěhováci ty to musejí mít hned, jak supermani….

Toto je omyl, žádný film, ale realita. Slýcháváme to především ve chvílích, kdy jsou ještě všechny věci na svých místech. Jakmile začnete balit, zjistíte, že dohromady náklad v bytě může klidně vážit 5 tun…

Myslíme komplexně, dokážeme si představit váš sklep, garáž, komoru. Denně stěhujeme, máme jak se říká radar na možné a nemožné věci a tím i velkou představivost.

To bude v pohodě, při stěhování bude legrace., nějak to zvládneme, hlavně ať nemusíme platit šílené částky…..

Jistě, začne to tím, že před domem nebude volné parkovací místo pro dodávku a nedej bože odřít sousedovi novou oktávku.. Až na to, že na tu skříň, co jste chtěli  rozmontovat, nemáte vhodné nářadí atd.

Ano, stěhování s námi bude v pohodě. Proč by nebylo, když s tisíci zákazníky před vámi bylo fajn, bez stresů a nervů. S potřebným šroubovákem a se zajištěným místem na parkování.

Kde já bych sháněl stěhovací službu, kam bych za ní až musel jed? Budou to ňácí divný nařachaný týpci…

Zkuste naše partnerské webové stránky, určitě si vyberete vždy nás!:-) Naši pracovníci přijedou zdarma až k vám na kobereček a nebojte se jich, jsou to pořád jen lidiJ

www.kvalitni-stehovani.cz
www.stehovani-dohodou.cz
www.stehujte.cz

 


Nabízí se i stěhování na Klíč

Jedná se o nejluxusnější službu, něco jako, když stavíte dům a vy si jen vybíráte v katalogu a ostatní pracují. Při stěhování to vypadá následovně. Vyberete si stěhovací službu, která tento typ stěhování již někdy realizovala. Po společných jednáních firma připraví projekt a jde se do práce. Celý byt, skříně, poličku po poličce nafotí a provedou soupis. Veškeré předměty jsou uloženy zaměstnanci do přepravek a krabic. Na místě vyložení se podle projektu umístí věci zpět tam, kam patří. Vy můžete relaxovat na kanárech nebo v Krkonoších.

Vyzkoušejte stěhování na klíč věřte, že se to opravdu se správným partnerem vyplatí. Máte-li dost financí dopřejte si komfort. Máte-li jich méně, vždy se jim rozsah služby a práce přizpůsobí.

Jiří Coufal - Představení

Dobrý den, ať už připravujete stěhování nebo jen zvažujete budoucí spolupráci byl bych rád, kdybyste věděli, kdo se pohybuje za kvalitním-stěhováním.cz.

přečíst celé

Stěhování bytů v Praze

I v roce 2017 nabízíme stěhování bytů v Praze za naprosto nejlepší cenu na trhu. Cenu kterou nabídneme i dodržíme a to bez dalšího, umělého navyšování. Chcete byt v Praze přestěhovat levně? Obraťte se na nás.

přečíst celé

Levné krabice na stěhování

Našim zákazníkům nabízíme ty nejlepší speciální papírové krabice na stěhování. Nyní pronájem se slevou 50%.

Stěhování těžkých břemen

Nabízíme profesionální stěhování těžkých břemen a nadměrných předmětů jako klavíry, pianina, piana, trezory, IT techniku, kopírky, servery a podobně.

Levné stěhování bytu v Praze

Levné lokální stěhování po Praze lze uskutečnit v ranních i večerních hodinách, a to i o víkendu. Do lokálního stěhování počítáme se širším okrajem Prahy.

Vyklízení a ekologická likvidace

Provádíme kompletní servis vyklízení po městě Praha a ve Středočeském kraji. Od vyklízení malých prostor (bytů, půd, sklepů) až po vyklízení velkých pozemků, hal či starých továren.

Expresní pomoc v nouzi

Vytopení bytu, živelné pohromy a jiné situace. Vystěhujeme, uskladníme, vysušíme, nastěhujeme!

Slevy - Akce - Naše služby

Levné stěhování - AKCE - stěhování od 700Kč/hod - více v ceníku
Po celý rok sleva 10 - 20 % pro studenty a seniory.
Při stěhování po Praze vám neúčtujeme kilometry.

"Chceme být zákazníkovi profesionálním partnerem. Naším cílem je zajištění maximální kvality za rozumnou cenu a navázání dlouhodobých vztahů."
Jiří Coufal, jednatel

Fotogalerie

Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování rodinného domu
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování drahých obrazů
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování těžkých břemen
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování těžkých břemen
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování bytu v Praze
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhovací služby
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování těžkých kusů
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování - příprava krabic
Fotogalerie - Z našich zakázek - Bezpečné uložení stěhovaného nábytku