Kvalitni-stěhování.cz / Stehování bytů, kanceláří a skladů - Praha a okolí / Levné stěhování bytů a firem Praha, ČR + EU

O naší stěhovací firmě

Naše firma v oboru stěhování, logistice materiálu, mezinárodní dopravy a podobně čerpá zkušenosti od roku 2002. Od této doby jsme přestěhovali více jak 3000 zákazníků ať už v Praze, středočeském kraji, v celé České republice, ale i v zemích Evropské unie jako Velká Británie, Německo, Francie, Švédsko i Dánsko.

Nabízíme především tyto stěhovací služby:

5 důvodů, proč si pro stěhování vybrat nás ...

  1. Máme letité zkušenosti se stěhováním - od roku 2002
  2. Máme pojištění do výše 1.500.000 Kč v ceně stěhování
  3. Nemusíte platit najeté kilometry v Praze
  4. Levné stěhování v Praze nabízíme od 2.500 Kč
  5. Naše práce nás baví a děláme ji jak nejlépe umíme

Vozy a pomůcky na stěhování

Stěhování provádíme speciálně upravenými vozidly, jejichž skříňová nástavba je vybavena polstrováním, upevňovacími stěhovacími popruhy, vysunovací plošinou a dalším základním vybavením přepravovacího vozu, jako jsou deky na stěhování, podložky a ostatní pomůcky pro bezpečné a kvalitní stěhování. Při práci používáme prolože k probalení přepravovaného nábytku a předmětů. Při stěhování je zapotřebí používat molitany, matrace a polystyreny používané k zabezpečení proti posunu při náročnější přepravě, při transportu do zahraničí, například do Anglie, Švédska, Dánska, vždy při použití trajektu.

Pro bezpeční vašich věcí uděláme maximum!

Na samotné balení při stěhování používáme bublinkové, bublinkovopapírové a strečové folie, vlnitý papír k zabalení nejen výpočetní techniky, ale i starožitností, pěkného nábytku, cenných věcí a všech ostatních předmětů, které to vyžadují, také při manipulaci s těžkými předměty. Při stěhování zabezpečujeme i výtahy a rohy společných prostor domů, tam kde je to zapotřebí. Stěhovací technika jako rudly, vozíky, podvozky k manipulaci máme na každém voze jako profesionální nářadí. Stahovací popruhy a elastické pavouky k fixaci stěhovaného nábytku ke stěně, měkké textilní kšandy používané vždy při stěhování předmětů jak při stěhování po Praze + EVROPĚ a také při Mezinárodní přepravě, stěhování bytů, kanceláří, velkých firem, stěhování archivů, knihoven a skladů jsme schopni v kterýkoli den v roce, mimo vánočních svátků. Při přemisťování těžkých a rozměrných břemen, strojního zařízení, kancelářské techniky, počítačů, kopírek a tiskárny, stěhování uměleckých předmětů a starožitností používáme těch nejzkušenějších pracovníků. Velikost použitého vozidla a počet pracovníků využitých při zakázce závisí na objemu zakázky a přání zákazníka. Rozčlenění vozidel viz. vozový park.

Jiří Coufal - Představení

Dobrý den, ať už připravujete stěhování nebo jen zvažujete budoucí spolupráci byl bych rád, kdybyste věděli, kdo se pohybuje za kvalitním-stěhováním.cz.

přečíst celé

Stěhování bytů v Praze

I v roce 2017 nabízíme stěhování bytů v Praze za naprosto nejlepší cenu na trhu. Cenu kterou nabídneme i dodržíme a to bez dalšího, umělého navyšování. Chcete byt v Praze přestěhovat levně? Obraťte se na nás.

přečíst celé

Levné krabice na stěhování

Našim zákazníkům nabízíme ty nejlepší speciální papírové krabice na stěhování. Nyní pronájem se slevou 50%.

Stěhování těžkých břemen

Nabízíme profesionální stěhování těžkých břemen a nadměrných předmětů jako klavíry, pianina, piana, trezory, IT techniku, kopírky, servery a podobně.

Levné stěhování bytu v Praze

Levné lokální stěhování po Praze lze uskutečnit v ranních i večerních hodinách, a to i o víkendu. Do lokálního stěhování počítáme se širším okrajem Prahy.

Vyklízení a ekologická likvidace

Provádíme kompletní servis vyklízení po městě Praha a ve Středočeském kraji. Od vyklízení malých prostor (bytů, půd, sklepů) až po vyklízení velkých pozemků, hal či starých továren.

Expresní pomoc v nouzi

Vytopení bytu, živelné pohromy a jiné situace. Vystěhujeme, uskladníme, vysušíme, nastěhujeme!

Slevy - Akce - Naše služby

Levné stěhování - AKCE - stěhování od 700Kč/hod - více v ceníku
Po celý rok sleva 10 - 20 % pro studenty a seniory.
Při stěhování po Praze vám neúčtujeme kilometry.

"Chceme být zákazníkovi profesionálním partnerem. Naším cílem je zajištění maximální kvality za rozumnou cenu a navázání dlouhodobých vztahů."
Jiří Coufal, jednatel

Fotogalerie

Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování rodinného domu v Praze
Fotogalerie - Z našich zakázek - Bezpečné zabalení nábytku před stěhováním
Fotogalerie - Naše vozy - Man Live - Kvalitní-stehování.cz
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování bytu v Praze
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování bytu v Praze
Fotogalerie - Z našich zakázek - Bepečné obalení nábytku před stěhováním
Fotogalerie - Naše vozy - Iveco Daily - Kvalitní-stehování.cz
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování kanceláře
Fotogalerie - Z našich zakázek - Uložení nábytku a jeho stabilizace