Kvalitni-stěhování.cz / Stehování bytů, kanceláří a skladů - Praha a okolí / Levné stěhování bytů a firem Praha, ČR + EU

Stěhovací služby - lokální a mezinárodní stěhování

Kvalitní stěhování nabízí především stěhovací služby ať už v Praze, středočeském kraji, celé České republice ale i v Evropské Unii. Zaměřujeme se hlavně na stěhování bytů a domácností, firem a kanceláří, dále taky skladů a výrobních závodů. Jsme schopni vám rychle a efektivně pomoci v nouzi (povodně, vytopení, požáry, aj. mimořádné události) nebo "jen" přestěhovat těžký trezor či klavír.

Lolální stěhování v Praze

Našim zákazníkům nabízíme levné lokální stěhování po Praze, které lze uskutečnit v ranních i večerních hodinách, a to i o víkendu. Do lokálního stěhování počítáme se širším okrajem Prahy, včetně okolních příměstských oblastí. Lokální kusové zakázky, kdy se jedná o jeden, nebo několik kusů vybavení (např. pohovku, skřín či lednici), jsou ceněny paušálně dle náročnosti práce. Veškeré zakázky zpracujeme individuálně podle přání a potřeby zákazníka.

Stěhování v České republice

Naše stěhovací služby mohou využít zákazníci z celé České republiky. Na území ČR můžeme stěhovat byt, domácnost, kancelář, firmu, sklad nebo výrobní závod. Potřebujete přestěhovat náklad na území ČR? Využijte služeb stěhování v České republice.

Mezinárodní stěhování - stěhování bytů a firem po Evropě

V oboru mezinárodní stěhování máme bohaté zkušenosti i díky našim řidičům, kteří na tyto trasy mají odpovídající zkušenosti - jak v oblasti řízení nákladních vozidel v zahraničí, tak v oblasti jazykové, kdy angličtina a němčina je samozřejmostí.

Vyklízení a ekologická likvidace

Provádíme kompletní servis vyklízení v Praze a ve Středočeském kraji. Od vyklízení malých bytových i nebytových prostor (bytů, půd, sklepů) až po vyklízení velkých pozemků, firemních hal či starých továren. Poptávku na vyklízení můžete zadat buď e-mailem nebo nám přímo zavolat. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru poskytování služeb vyklízení a ekologické likvidace.

Jiří Coufal - Představení

Dobrý den, ať už připravujete stěhování nebo jen zvažujete budoucí spolupráci byl bych rád, kdybyste věděli, kdo se pohybuje za kvalitním-stěhováním.cz.

přečíst celé

Stěhování bytů v Praze

I v roce 2017 nabízíme stěhování bytů v Praze za naprosto nejlepší cenu na trhu. Cenu kterou nabídneme i dodržíme a to bez dalšího, umělého navyšování. Chcete byt v Praze přestěhovat levně? Obraťte se na nás.

přečíst celé

Levné krabice na stěhování

Našim zákazníkům nabízíme ty nejlepší speciální papírové krabice na stěhování. Nyní pronájem se slevou 50%.

Stěhování těžkých břemen

Nabízíme profesionální stěhování těžkých břemen a nadměrných předmětů jako klavíry, pianina, piana, trezory, IT techniku, kopírky, servery a podobně.

Levné stěhování bytu v Praze

Levné lokální stěhování po Praze lze uskutečnit v ranních i večerních hodinách, a to i o víkendu. Do lokálního stěhování počítáme se širším okrajem Prahy.

Vyklízení a ekologická likvidace

Provádíme kompletní servis vyklízení po městě Praha a ve Středočeském kraji. Od vyklízení malých prostor (bytů, půd, sklepů) až po vyklízení velkých pozemků, hal či starých továren.

Expresní pomoc v nouzi

Vytopení bytu, živelné pohromy a jiné situace. Vystěhujeme, uskladníme, vysušíme, nastěhujeme!

Slevy - Akce - Naše služby

Levné stěhování - AKCE - stěhování od 700Kč/hod - více v ceníku
Po celý rok sleva 10 - 20 % pro studenty a seniory.
Při stěhování po Praze vám neúčtujeme kilometry.

"Chceme být zákazníkovi profesionálním partnerem. Naším cílem je zajištění maximální kvality za rozumnou cenu a navázání dlouhodobých vztahů."
Jiří Coufal, jednatel

Fotogalerie

Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování bytu v Praze
Fotogalerie - Z našich zakázek - Bezpečné uložení stěhovaného nábytku
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování v centru Prahy
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování rodinného domu
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování bytu v Praze
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhovací služby
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování skladu v garáži
Fotogalerie - Z našich zakázek - Příprava před stěhováním
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhovací vůz - Stehování Dohodou