Kvalitni-stěhování.cz / Stehování bytů, kanceláří a skladů - Praha a okolí / Levné stěhování bytů a firem Praha, ČR + EU

Mezinárodní stěhování - stěhování bytů a firem v Evropě

Mezinárodní stěhování je pilíř naší nabídky a pro naši firmu je stěhování po Evropě vždy zakázkou prioritní. Na mezinárodní stěhování se specializujeme od roku 2002. Ať stěhujete byt nebo celou firmu po Evropě, ozvěte se nám. Je jedno jaký je cíl. Zda Praha a stěhujete ze zahraničí domů nebo obráceně. Navíc, klienty máme po celé Evropě a můžeme stěhování spojit a zajistit tak maximální vytíženost stěhovacích vozů a tím výrazně snížit náklady na stěhování.

V oboru mezinárodní stěhování máme bohaté zkušenosti i díky našim řidičům, kteří na tyto trasy mají odpovídající zkušenosti - jak v oblasti řízení nákladních vozidel v zahraničí, tak v oblasti jazykové, kdy angličtina a němčina je samozřejmostí. Našimi cíly byly například Londýn, Paříž, Kadaň, Řím, Vídeň, Salzburg, Bern, Stockholm, Hamburk nebo i Varšava.

Důraz na přípravu a plány při stěhování do zahraničí

U mezinárodního stěhování klademe veliký důraz na důkladnou přípravu a organizaci celé cesty. Zařídíme veškeré potřebné práce kolem včasné nakládky stěhovaných věcí, v případě potřeby můžeme zajistit i uskladnění. Samozřejmě jsme schopni i pouze zprostředkovat rezervaci lodních lístků a veškeré potřebné dokumenty (packing list).

Stěhování po Evropě bez stresu

Dle přání klienta jsme schopni zajistit jak poklidné přestěhování beze stresu a pohodu na cestě, tak i stěhování, při němž je na prvním místě rychlost. Zajišťujeme také expresní cesty po Evropě, a to i pro kusové zásilky. Veškeré zakázky zpracujeme individuálně podle přání a potřeby zákazníka.

Objednejte si kvalitní stěhování v Praze

Stěhování do ciziny - jiné destinace

Stěhovací a vyklízecí služby i autodopravu však nabízíme i pro zákazníky, kteří poptávají tyto služby mimo Českou republiku ze zahraničí. Konkrétně jsme se zaměřili na státy Španělsko, Francie, Německo, Polsko, Litva, Lotyšsko, Estonsko, Rakousko, Slovensko atp.).

Při stěhování do center Rakouských a německých měst jako je Berlín, Mnichov, Wien zajišťujeme emisní povolenky pro naše vozy. Vozy už musí splňovat Euro 4!

Pro bezproblémový a hladký převoz vše důkladně připravíme předem.

Stěhování do zahraničí, mezinárodní stěhování z Francie, Anglie, Německa, Rakouska, Dánska, Švédska, Norska a Španělska za speciální ceny. Státy jako je Slovensko, Polsko, Maďarsko a Itálie stěhujeme také často.

Stěhování do zahraničí byla i pro naši firmu první objednávka/zakázka v historii. Od té doby jsme nasbírali v oblasti stěhování do zahraničí značné zkušenosti. Při tomto typu stěhování- mezinárodní stěhování, se řídíme předpisy a ustanovením zákonů České Republiky a evropské unie. Naši řidiči, kteří jsou na stěhování do zahraničí obsazováni, mají bohaté zkušenosti s mezinárodním stěhováním, jsou jazykově vybaveni a mají nesmírně cenné řidičské zkušenosti. Každý řidič najel po světě kolem milionu kilometrů. Nejen při stěhování do zahraničí dbáme na profesionalitě a bezchybnosti.

Cenová kalkulace při mezinárodním stěhování

Cenové nabídky na stěhování do zahraničí, nebo ze zahraničí předkládáme vždy v prvním návrhu v cenovém rozmezí. Následně se pomocí skype, nebo jiných technologií s klienty domlouváme podrobněji, na základě fotografií a soupisu věcí sestavujeme packing list. Pro mezinárodní stěhování je provádíme v evropské standartu a každoročně tím získáváme větší počet zákazníků z ciziny. Při stěhování do zahraničí a zpět, máme tu čest i po několika letech tyto zákazníky stěhovat znova a znova.

Mezinárodní a firemní stěhování v zahraničí, které zákazník zajistí pro svou firmu, ohodnocujeme díky spolupráci s champagneshop.cz velice hodnotným dárkem v hodnotě několika tisíc korun.

Spokojenost klientů je naší prioritou

Stěhování a přeprava šampaňského nás mnoho naučila. Odpovědné zacházení při stěhování s majetkem našich klientů a jejich spokojenost je pro nás prioritou.

Jiří Coufal - Představení

Dobrý den, ať už připravujete stěhování nebo jen zvažujete budoucí spolupráci byl bych rád, kdybyste věděli, kdo se pohybuje za kvalitním-stěhováním.cz.

přečíst celé

Stěhování bytů v Praze

I v roce 2017 nabízíme stěhování bytů v Praze za naprosto nejlepší cenu na trhu. Cenu kterou nabídneme i dodržíme a to bez dalšího, umělého navyšování. Chcete byt v Praze přestěhovat levně? Obraťte se na nás.

přečíst celé

Levné krabice na stěhování

Našim zákazníkům nabízíme ty nejlepší speciální papírové krabice na stěhování. Nyní pronájem se slevou 50%.

Stěhování těžkých břemen

Nabízíme profesionální stěhování těžkých břemen a nadměrných předmětů jako klavíry, pianina, piana, trezory, IT techniku, kopírky, servery a podobně.

Levné stěhování bytu v Praze

Levné lokální stěhování po Praze lze uskutečnit v ranních i večerních hodinách, a to i o víkendu. Do lokálního stěhování počítáme se širším okrajem Prahy.

Vyklízení a ekologická likvidace

Provádíme kompletní servis vyklízení po městě Praha a ve Středočeském kraji. Od vyklízení malých prostor (bytů, půd, sklepů) až po vyklízení velkých pozemků, hal či starých továren.

Expresní pomoc v nouzi

Vytopení bytu, živelné pohromy a jiné situace. Vystěhujeme, uskladníme, vysušíme, nastěhujeme!

Slevy - Akce - Naše služby

Levné stěhování - AKCE - stěhování od 700Kč/hod - více v ceníku
Po celý rok sleva 10 - 20 % pro studenty a seniory.
Při stěhování po Praze vám neúčtujeme kilometry.

"Chceme být zákazníkovi profesionálním partnerem. Naším cílem je zajištění maximální kvality za rozumnou cenu a navázání dlouhodobých vztahů."
Jiří Coufal, jednatel

Fotogalerie

Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování kanceláře
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování - příprava krabic
Fotogalerie - Z našich zakázek - Naše stěhovací dodávka v pražské ulici
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování mimo Prahu
Fotogalerie - Z našich zakázek - Levné stěhování garáže
Fotogalerie - Z našich zakázek - Mezinárodní stěhování
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování v centru Prahy
Fotogalerie - Z našich zakázek - Transport a stěhování těžkých břemen
Fotogalerie - Z našich zakázek - Bezpečné uložení křehkých předmětů