Kvalitni-stěhování.cz / Stehování bytů, kanceláří a skladů - Praha a okolí / Levné stěhování bytů a firem Praha, ČR + EU

Stěhování bytů v Praze - levné stěhování Praha

Lokální stěhování bytu po Praze lze uskutečnit v ranních i večerních hodinách, a to i o víkendu. Do lokálního stěhování počítáme se širším okrajem Prahy, včetně okolních příměstských oblastí. Lokální kusové zakázky, kdy se jedná o jeden, nebo několik kusů vybavení (např. pohovku, skřín či lednici), jsou ceněny paušálně dle náročnosti práce. Veškeré zakázky zpracujeme individuálně podle přání a potřeby zákazníka. Nezáleží na tom, zda váš současný byt je na Praze 2 a cílem Praha 10, Praha 7 nebo Praha 4. V Praze vás přestěhujeme vždy za nejlepší cenu!

Levné stěhování bytu v PrazeLevné stěhování bytu a garáže PrahaBezpečné stěhování obrazů

Objednejte prohlídku - 607 601 607 - info@kvalitni-stehovani.cz

Neváhejte a objednejte si prohlídku na telefonním čísle 607 602 607 nebo emailu info@kvalitni-stehovani.cz, případně si vyžádejte orientační kalkulaci za stěhování. Rádi vám zhotovíme kalkulaci a nabídneme volné termíny.

Stěhování bytu v Praze od 2.500 Kč

S ohledem na naše bohaté zkušenosti, kvalitní a prostorné stěhovací vozy nabízíme lokální stěhování v Praze s cenou od 2.500 Kč. Za tuto cenu získáte vysoce profesionální stěhovací služby, pomoc s přípravou, krabice, ochranný materiály a výplně. Navíc, studenti a senioři mají 10-20% na naše stěhovací služby.

Levné stěhování bytu v Praze

Operativní koordinace stěhování

Manažer zakázky po celou dobu provádění služby garantuje naplnění sjednaného rozsahu služeb a dohodnutý časový harmonogram jejich průběhu. Je také připraven flexibilně reagovat na případné změny vašich požadavků a zajistit jejich splnění k vaší maximální spokojenosti. To lze ovšem zajistit při objednání více jak dvou manipulantů.

Jiří Coufal - Představení

Dobrý den, ať už připravujete stěhování nebo jen zvažujete budoucí spolupráci byl bych rád, kdybyste věděli, kdo se pohybuje za kvalitním-stěhováním.cz.

přečíst celé

Stěhování bytů v Praze

I v roce 2017 nabízíme stěhování bytů v Praze za naprosto nejlepší cenu na trhu. Cenu kterou nabídneme i dodržíme a to bez dalšího, umělého navyšování. Chcete byt v Praze přestěhovat levně? Obraťte se na nás.

přečíst celé

Levné krabice na stěhování

Našim zákazníkům nabízíme ty nejlepší speciální papírové krabice na stěhování. Nyní pronájem se slevou 50%.

Stěhování těžkých břemen

Nabízíme profesionální stěhování těžkých břemen a nadměrných předmětů jako klavíry, pianina, piana, trezory, IT techniku, kopírky, servery a podobně.

Levné stěhování bytu v Praze

Levné lokální stěhování po Praze lze uskutečnit v ranních i večerních hodinách, a to i o víkendu. Do lokálního stěhování počítáme se širším okrajem Prahy.

Vyklízení a ekologická likvidace

Provádíme kompletní servis vyklízení po městě Praha a ve Středočeském kraji. Od vyklízení malých prostor (bytů, půd, sklepů) až po vyklízení velkých pozemků, hal či starých továren.

Expresní pomoc v nouzi

Vytopení bytu, živelné pohromy a jiné situace. Vystěhujeme, uskladníme, vysušíme, nastěhujeme!

Slevy - Akce - Naše služby

Levné stěhování - AKCE - stěhování od 700Kč/hod - více v ceníku
Po celý rok sleva 10 - 20 % pro studenty a seniory.
Při stěhování po Praze vám neúčtujeme kilometry.

"Chceme být zákazníkovi profesionálním partnerem. Naším cílem je zajištění maximální kvality za rozumnou cenu a navázání dlouhodobých vztahů."
Jiří Coufal, jednatel

Fotogalerie

Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování kanceláří
Fotogalerie - Z našich zakázek - Bezpečné uložení stěhovaného nábytku
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování skladu v garáži
Fotogalerie - Z našich zakázek - Bezpečná příprava před stěhováním
Fotogalerie - Z našich zakázek - Bepečné obalení nábytku před stěhováním
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování rodinného domu v Praze
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování mimo Prahu
Fotogalerie - Z našich zakázek - Naše stěhovací dodávka v pražské ulici
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování rodinného domu v Praze