Kvalitni-stěhování.cz / Stehování bytů, kanceláří a skladů - Praha a okolí / Levné stěhování bytů a firem Praha, ČR + EU

Jiří Coufal - Stěhovací služby, přeprava, logistika

Za svou kariéru mám takové zákazníky, kteří mne nazývají "dvorní stěhovací službou". Tyto lidé, kteří vlastní více bytů nebo domů, které pronajímají, lidé, kteří podnikají a stěhují často své kanceláře a zaměstnance se díky spolupráci se mnou nemusejí při plánování vůbec ničím zabývat.

Jsem specialista nejen na mezinárodní stěhování.

A při tom jsem jen člověk, který se naučil hromadu věcí díky tomu, že se nebál riskovat a začít podnikat v oboru se starou dodávkou za 13.000 Kč z bazaru… Když jsem se po dvouměsíční expedici s touto dodávkou vrátil zpět do ČR ze severní Afriky, přátelé a známí tomu nevěřili…
Nebál jsem se improvizovat a experimentovat. Moje přednost je v tom, že dokážu perfektně logisticky uvažovat. Imaginace a detailní představivost je pro můj život darem.

Jiří Coufal - Kvalitní stěhování Praha

Jak a kdy se to ale stalo?

Tento příběh začal v roce 1999, kdy jsem dokončil studium na střední průmyslové škole a otevřené státní hranice mě natolik lákaly, že přijímací zkoušky na VŠ jsem doslova jen odseděl z povinnosti k rodičům. Následné léto jsem odjel s partou lidí do severní Afriky a tím začala má pouť cestování. Za osmnáct let od roku 99 jsem žil a pracoval na Novém Zéladnu, Islandu, procestoval několikrát celou Evropu, dva měsíce žil v Indonésii, navštívil Pacifik a několikrát již zmiňovanou Afriku. Za dobu své kariéry ve stěhovací službě, jsem najezdil přes milion kilometrů a další statisíce po levé straně vozovky.

15 let praxe a tvrdé dřiny, tisíce spokojených zákazníků, mnoho úspěchů, ale buďme k sobě upřímní, také pár dílčích nezdarů. To vše mě hnalo dál. V průběhu mé práce jsem si uvědomil, že lidem dokážu i nesmírně psychicky pomoc a to je jedna z věcí, kterou na práci mám rád a díky které v této cestě pokračuji. Dokážu se v cítit do rolí zákazníků, přijmout jejich smutek, obavy a pomoci se strachem. Tyto vztahy jsou i přínosem pro mě, pro můj vlastní osobní rozvoj. Učí mě to lidi nesoudit, být milý a laskavý i k lidem, kde nejsou vzájemné sympatie atd. Mnoho zákazníků mi pomohlo rozšířit si obzory, jak předanými informacemi, vlastními zkušenostmi, tak i životem jaký žijí či žili. Těmto lidem tímto děkuji. U některých klientů jsem zažil pohodu a legraci, v jiné situaci silné stresové ataky a skoro beznaděj. Jako příklad mohu zmínit mezinárodní stěhování z poválečného Kosova, kde mi šlo reálně během jízdy několikrát o život, a po čtyřdenní práci mi klienti nezaplatili. Vše jsem zvládl i díky své ostražitosti, rozvaze a předvídavosti. Nezbytně i díky odpuštění těm, kteří se ke mne v obchodním vztahu nezachovali korektně.
Nyní jsem s těmito zkušenostmi připraven jít dál, dávat o sobě nadále vědět a získat si i vaši pozornost!

Stěhování dohodou a kvalitní stěhování

Chcete li si udělat vlastní představu o tom, kdo se skrývá za těmito řádky, a za rolí jednatele stěhovací společnosti stehovani-dohodou.cz a kvalitni-stehovani.cz. Měli by jste vědět něco málo o mně. Narodil jsem se v Praze, jsem ročník 1980, od 10 let do dneška jezdím na kajaku po všech českých a slovenských a afrických řekách, sám v boji proti peřejím, válcům a výrům v řece. Jako člověk, který vždy cítil lásku a úctu k zemi a k lidem. V dospívání jsem odmítl nástup do vojenského výcviku a odešel na civilní službu jako stavitel a zahradník do obce Lety u Prahy. Vystudoval jsem stavební průmyslovku a pracoval 4 roky jako stavbyvedoucí. Obec Lety po práci architektů a stavební firmy i mé práci  vyhrála v soutěži vesnice roku. Chuť objevovat a napravovat chyby, které jsem v životě dělal mě vedla ke svobodě, k cestování a podnikání. K tomu všemu jsem po nocích stavěl podia, rozvážel pečivo a podílel se na stavbě muzikálů v Národním divadle. V roce 2007 jsem byl vybrán mezi finalisty soutěže živnostník roku. Po 9 let jsem v zimě provozoval snowboardovou a lyžařskou školu v Rokytnici nad Jizerou pro děti a dospělé. Tato práce byla pro mou duši obrovským přínosem, podařilo se mi naučit stovky dětí a dospělých jezdit na snowboardu a lyžích a zároveň jim ukázat posvátnost hor. Byl jsem denně v horách a měl jsem často možnost poslouchat všudypřítomné ticho a nebo jen padající vločky.

Jiří Coufal - stěhování v Praze

Dnes svůj volný čas trávím především se svým synem na kajaku, kole, koloběžce.  Zamiloval jsem si mimo snowboarding i surfing. S Matějem se snažíme být soběstační, pěstujeme si zeleninu a ovoce, máme kuřátka a kachny, které nejíme. Bydlíme v domě, který jsme si sami postavili. Rád se věnuji zdravé kuchyni. Moje a naše koníčky a životní styl je občas nákladný a to mě donutilo být zkrátka dobrý ve svém oboru a nestydět se nechat si za svou práci odpovídajícím způsobem i zaplatit. Můj život směřuje přes transpersonální psychologii, zajímám se o komunitní způsob života. Naplňuje mne jednoznačně cesta soběstačnosti a učení se nenásilnému způsobu života.

Chcete se na spolupráci domluvit (i když zrovna žádné stěhování neplánujete?) Ozvěte se mi.

Jiří Coufal - Představení

Dobrý den, ať už připravujete stěhování nebo jen zvažujete budoucí spolupráci byl bych rád, kdybyste věděli, kdo se pohybuje za kvalitním-stěhováním.cz.

přečíst celé

Stěhování bytů v Praze

I v roce 2017 nabízíme stěhování bytů v Praze za naprosto nejlepší cenu na trhu. Cenu kterou nabídneme i dodržíme a to bez dalšího, umělého navyšování. Chcete byt v Praze přestěhovat levně? Obraťte se na nás.

přečíst celé

Levné krabice na stěhování

Našim zákazníkům nabízíme ty nejlepší speciální papírové krabice na stěhování. Nyní pronájem se slevou 50%.

Stěhování těžkých břemen

Nabízíme profesionální stěhování těžkých břemen a nadměrných předmětů jako klavíry, pianina, piana, trezory, IT techniku, kopírky, servery a podobně.

Levné stěhování bytu v Praze

Levné lokální stěhování po Praze lze uskutečnit v ranních i večerních hodinách, a to i o víkendu. Do lokálního stěhování počítáme se širším okrajem Prahy.

Vyklízení a ekologická likvidace

Provádíme kompletní servis vyklízení po městě Praha a ve Středočeském kraji. Od vyklízení malých prostor (bytů, půd, sklepů) až po vyklízení velkých pozemků, hal či starých továren.

Expresní pomoc v nouzi

Vytopení bytu, živelné pohromy a jiné situace. Vystěhujeme, uskladníme, vysušíme, nastěhujeme!

Slevy - Akce - Naše služby

Levné stěhování - AKCE - stěhování od 700Kč/hod - více v ceníku
Po celý rok sleva 10 - 20 % pro studenty a seniory.
Při stěhování po Praze vám neúčtujeme kilometry.

"Chceme být zákazníkovi profesionálním partnerem. Naším cílem je zajištění maximální kvality za rozumnou cenu a navázání dlouhodobých vztahů."
Jiří Coufal, jednatel

Fotogalerie

Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování v Praze
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování skladu v Praze
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování těžkých břemen
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhovací vůz - Stehování Dohodou
Fotogalerie - Z našich zakázek - Porada před stěhováním
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování firmy
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování mimo Prahu
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování bytu v Praze
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování bytu v Praze