Kvalitni-stěhování.cz / Stehování bytů, kanceláří a skladů - Praha a okolí / Levné stěhování bytů a firem Praha, ČR + EU

Jak na stěhování v Praze pohlíží samotný stěhovák?

Stěhujeme po Praze

Každý stěhovák kterého se zeptáte na otázku, jaké je pro něj ideální stěhování, Vám pravděpodobně odpoví, že má nejraději stěhování do jednopodlažního rodinného domu, kde řidič autem zastaví až před velkým vstupními dveřmi a veškerý nábytek rozmístí pomocí transportních plošin tzv. skejtů. To ale není typický příklad stěhování po Praze a často se  nábytek do pátého patra bez výtahu, s třicetimetrovou donáškou ke vchodu, (protože nám někdo zabral vyhrazené místo) odstěhovat prostě musí. Někdy to prostě stojí za to, a ačkoliv to může znít trochu jako klišé, tak pocit z dobře odvedené práce může být pro někoho dostatečnou odměnou a kdyby ne, tak jistou odměnou je to, že za práci dostane dobře a v čas zaplaceno.

Kdy?

Při plánování stěhování je potřeba zohlednit mnoho věcí a vše přizpůsobit tak, abychom předešli komplikacím a zbytečným průtahům. To se nám v mnoha ohledech daří, ale jsou aspekty, nad kterými moc nemáme moc a jedním z nich je doprava. Doprava v Praze stejně jako ve většině velkých měst není svižná, a to především v některých časech a v centru města. Máme tedy možnost buď stěhování naplánovat mimo dopravní špičku, a pokud to nejde, tak volit optimální trasy, což pro naše zkušené řidiče není žádný problém. Pokud bychom si chtěli odpovědět na otázku kdy stěhovat? Tak nejvydařenější stěhování bývá v tomto ohledu během víkendu.

Kde?

Obecně většinou platí, že čím dále jsme od středu města, tím jednoduší je příprava a samotná realizace stěhování. V centru i v jiných lokalitách kde je problém s parkováním, je velmi důležité zabrat místo pro stěhovací vůz, a to na všech místech kde bude stěhování probíhat nejméně den předem. Pokud nemáte možnost toto zajistit, požádejte stěhovací firmu. Další rozdíly středu města a okrajových částí jsou zejména lepší přístupnost, lépe prostorově řešené domy a vyšší četnost výtahů. To vše s pohledu stěhováka hovoří pro sídliště oproti centru, na druhou stranu mít při balení nábytku na Janáčkově nábřeží s výhledem na Národní divadlo není také k zahození.

Jak?

Každý kdo poskytuje kvalitní stěhovací služby, by měl vše výše zmíněné při plánování stěhování zohlednit. A nejen to, ale mnoho dalších věcí. Protože „stěhovat“ sice znamená někde věci naložit do auta a jinde je vyložit, ale o tom jestli stěhování zabere celý den se zbytečným strese nebo pohodové dopoledne, rozhoduje právě plánování a celková příprava.

A proto ….

Proto doporučuji se obrátit na profesionální firmu, která vše zajistí a celý proces Vám usnadní. Nespoléhejte na kamaráda s dodávkou, protože se může stát (a často stává), že nám budete odpoledne stejně volat.

Jiří Coufal - Představení

Dobrý den, ať už připravujete stěhování nebo jen zvažujete budoucí spolupráci byl bych rád, kdybyste věděli, kdo se pohybuje za kvalitním-stěhováním.cz.

přečíst celé

Stěhování bytů v Praze

I v roce 2017 nabízíme stěhování bytů v Praze za naprosto nejlepší cenu na trhu. Cenu kterou nabídneme i dodržíme a to bez dalšího, umělého navyšování. Chcete byt v Praze přestěhovat levně? Obraťte se na nás.

přečíst celé

Levné krabice na stěhování

Našim zákazníkům nabízíme ty nejlepší speciální papírové krabice na stěhování. Nyní pronájem se slevou 50%.

Stěhování těžkých břemen

Nabízíme profesionální stěhování těžkých břemen a nadměrných předmětů jako klavíry, pianina, piana, trezory, IT techniku, kopírky, servery a podobně.

Levné stěhování bytu v Praze

Levné lokální stěhování po Praze lze uskutečnit v ranních i večerních hodinách, a to i o víkendu. Do lokálního stěhování počítáme se širším okrajem Prahy.

Vyklízení a ekologická likvidace

Provádíme kompletní servis vyklízení po městě Praha a ve Středočeském kraji. Od vyklízení malých prostor (bytů, půd, sklepů) až po vyklízení velkých pozemků, hal či starých továren.

Expresní pomoc v nouzi

Vytopení bytu, živelné pohromy a jiné situace. Vystěhujeme, uskladníme, vysušíme, nastěhujeme!

Slevy - Akce - Naše služby

Levné stěhování - AKCE - stěhování od 700Kč/hod - více v ceníku
Po celý rok sleva 10 - 20 % pro studenty a seniory.
Při stěhování po Praze vám neúčtujeme kilometry.

"Chceme být zákazníkovi profesionálním partnerem. Naším cílem je zajištění maximální kvality za rozumnou cenu a navázání dlouhodobých vztahů."
Jiří Coufal, jednatel

Fotogalerie

Fotogalerie - Z našich zakázek - Stabilizace stěhovaných břemen
Fotogalerie - Z našich zakázek - Bezpečné uložení křehkých předmětů
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování bytu v Praze
Fotogalerie - Z našich zakázek - Zabalená krabice při stěhování
Fotogalerie - Z našich zakázek - Bezpečné zabalení nábytku před stěhováním
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhovací vůz - Stehování Dohodou
Fotogalerie - Z našich zakázek - Ukotvení břemen při stěhování
Fotogalerie - Z našich zakázek - Bezpečná příprava před stěhováním
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování bytu v Praze