Kvalitni-stěhování.cz / Stehování bytů, kanceláří a skladů - Praha a okolí / Levné stěhování bytů a firem Praha, ČR + EU

Vyklízení na sběrné dvory a ekologická likvidace

Provádíme kompletní servis vyklízení v Praze a ve Středočeském kraji. Od vyklízení malých bytových i nebytových prostor (bytů, půd, sklepů, garáží, stodol) až po vyklízení velkých pozemků, firemních hal či starých továren. Poptávku na vyklízení můžete zadat buď e-mailem nebo nám přímo zavolat. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru poskytování služeb vyklízení a ekologické likvidace. Vyklízecí práce v podstatě jakýchkoliv prostor provádíme kompletně, šetrně, dle vašich požadavků.

Vyklízení na sběrné dvory

Z důvodu změn v systému sběrných dvorech upozorňujeme naše zákazníky, že stěhování na sběrné dvory je možné pouze za účasti zákazníka. Odpad se musí třídit dle pokynů zaměstnanců sběrných dvorů. Rádi vám likvidaci provedeme za příplatek, bez příplatku k cenám ve sběrných dvorech bez vaší účasti a tím vám pomůžeme ušetřit váš cenný čas!

Vyklízení v hlavním městě Praha

Vyklízení bytů a ostatních prostor zajišťujeme  pro soukromé fyzické osoby, kteří likvidují odpad zdarma na příslušném sběrném dvoře, tak i pro podnikatelské subjekty, kteří likvidaci hradí.

Používáme speciální techniku případně speciální ochranné pomůcky pro pracovníky.

Naše firma Vám zajistí vše potřebné pro likvidaci, vyklizení a uložení odpadu včetně přistavení kontejneru v odpovídající velikosti. Vyklidíme Vaší chatu, sklep, byt, dům či kancelář spolehlivě a zajistíme ekologickou likvidaci případných nebezpečných odpadů.

Jiří Coufal - Představení

Dobrý den, ať už připravujete stěhování nebo jen zvažujete budoucí spolupráci byl bych rád, kdybyste věděli, kdo se pohybuje za kvalitním-stěhováním.cz.

přečíst celé

Stěhování bytů v Praze

I v roce 2017 nabízíme stěhování bytů v Praze za naprosto nejlepší cenu na trhu. Cenu kterou nabídneme i dodržíme a to bez dalšího, umělého navyšování. Chcete byt v Praze přestěhovat levně? Obraťte se na nás.

přečíst celé

Levné krabice na stěhování

Našim zákazníkům nabízíme ty nejlepší speciální papírové krabice na stěhování. Nyní pronájem se slevou 50%.

Stěhování těžkých břemen

Nabízíme profesionální stěhování těžkých břemen a nadměrných předmětů jako klavíry, pianina, piana, trezory, IT techniku, kopírky, servery a podobně.

Levné stěhování bytu v Praze

Levné lokální stěhování po Praze lze uskutečnit v ranních i večerních hodinách, a to i o víkendu. Do lokálního stěhování počítáme se širším okrajem Prahy.

Vyklízení a ekologická likvidace

Provádíme kompletní servis vyklízení po městě Praha a ve Středočeském kraji. Od vyklízení malých prostor (bytů, půd, sklepů) až po vyklízení velkých pozemků, hal či starých továren.

Expresní pomoc v nouzi

Vytopení bytu, živelné pohromy a jiné situace. Vystěhujeme, uskladníme, vysušíme, nastěhujeme!

Slevy - Akce - Naše služby

Levné stěhování - AKCE - stěhování od 700Kč/hod - více v ceníku
Po celý rok sleva 10 - 20 % pro studenty a seniory.
Při stěhování po Praze vám neúčtujeme kilometry.

"Chceme být zákazníkovi profesionálním partnerem. Naším cílem je zajištění maximální kvality za rozumnou cenu a navázání dlouhodobých vztahů."
Jiří Coufal, jednatel

Fotogalerie

Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování kanceláře
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování rodinného domu
Fotogalerie - Z našich zakázek - Příprava na stěhování bytu
Fotogalerie - Z našich zakázek - Příprava před stěhováním
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování kanceláří
Fotogalerie - Z našich zakázek - Bezpečná příprava před stěhováním
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování těžkých kusů
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování mimo Prahu
Fotogalerie - Z našich zakázek - Mytí stěhovacího vozu