Kvalitni-stěhování.cz / Stehování bytů, kanceláří a skladů - Praha a okolí / Levné stěhování bytů a firem Praha, ČR + EU

Blog - Vše možné o stěhování

Krabice na stěhování - půjčit nebo koupit?

Rozhodli jste se stěhovat? Jestli Vaše odpověď zní ano a nemáte věci jen na batoh a dva kufry, tak budete potřebovat stěhovací krabice.
6.10.2016

Jak na stěhování v Praze pohlíží samotný stěhovák

Každý stěhovák kterého se zeptáte na otázku, jaké je pro něj ideální stěhování, Vám pravděpodobně odpoví, že má nejraději stěhování do jednopodlažního rodinného domu, kde řidič autem zastaví až před velkým vstupními dveřmi a veškerý nábytek rozmístí pomocí transportních plošin tzv. skejtů. Jak na stěhování v Praze pohlíží samotný stěhovák? Máme pro vás krásný a poutavý článek z praxe.
1.10.2016

Stěhování ledničky a potravin

Stěhování neznamená převést jen gauč, stůl, židle, knihy nebo těžkou tiskárnu. Stěhování znamená také převézt zásoby potravin ze skříní v kuchyni, ze špajzu ale zaké z lednic a mrazáků. A jak se stěhuje lednice a potraviny se dočtete v našem novém článku.
17.3.2016

Proč využít stěhovací firmu?

I vám co jste rozhodnuti spíše pro stěhování svépomocí, tento článek může pomoci čerpat nové informace. Totiž ti co přenechají starosti s prvním stěhováním profesionálům, získají sami velkou zkušenost. Bohužel se někdy stává, že i přesto negativní. Proč tedy svěřit stěhování stěhovací službě?
16.3.2016

Vyplatí se stěhovat svépomocí?

Čeká vás stěhování a vy přemýšlíte, zda si najmete stěhovací službu nebo to zkusíte svépomocí? Víte co vás čeká? A vyplatí se stěhovat svépomocí? Skutečně? Aby těch pár ušetřených tisíc na stěhovánky pak nepadlo na prášky a mastičky proti bolesti zad.
13.3.2016

Stěhování s dětmi

Mnoho lidí se v průběhu života několikrát potká s možností či nutností změnit své bydliště, tedy přestěhovat se. Ale jak postupovat a chovat se, když se stěhování dotýká i dětí, tj. stěhujete se s dětmi? Zde je pár užitečných rad.
11.3.2016

Jiří Coufal - Představení

Dobrý den, ať už připravujete stěhování nebo jen zvažujete budoucí spolupráci byl bych rád, kdybyste věděli, kdo se pohybuje za kvalitním-stěhováním.cz.

přečíst celé

Stěhování bytů v Praze

I v roce 2017 nabízíme stěhování bytů v Praze za naprosto nejlepší cenu na trhu. Cenu kterou nabídneme i dodržíme a to bez dalšího, umělého navyšování. Chcete byt v Praze přestěhovat levně? Obraťte se na nás.

přečíst celé

Levné krabice na stěhování

Našim zákazníkům nabízíme ty nejlepší speciální papírové krabice na stěhování. Nyní pronájem se slevou 50%.

Stěhování těžkých břemen

Nabízíme profesionální stěhování těžkých břemen a nadměrných předmětů jako klavíry, pianina, piana, trezory, IT techniku, kopírky, servery a podobně.

Levné stěhování bytu v Praze

Levné lokální stěhování po Praze lze uskutečnit v ranních i večerních hodinách, a to i o víkendu. Do lokálního stěhování počítáme se širším okrajem Prahy.

Vyklízení a ekologická likvidace

Provádíme kompletní servis vyklízení po městě Praha a ve Středočeském kraji. Od vyklízení malých prostor (bytů, půd, sklepů) až po vyklízení velkých pozemků, hal či starých továren.

Expresní pomoc v nouzi

Vytopení bytu, živelné pohromy a jiné situace. Vystěhujeme, uskladníme, vysušíme, nastěhujeme!

Slevy - Akce - Naše služby

Levné stěhování - AKCE - stěhování od 700Kč/hod - více v ceníku
Po celý rok sleva 10 - 20 % pro studenty a seniory.
Při stěhování po Praze vám neúčtujeme kilometry.

"Chceme být zákazníkovi profesionálním partnerem. Naším cílem je zajištění maximální kvality za rozumnou cenu a navázání dlouhodobých vztahů."
Jiří Coufal, jednatel

Fotogalerie

Fotogalerie - Z našich zakázek - Bezpečné uskladnění stěhovaného nábytku
Fotogalerie - Z našich zakázek - Bezpečné uložení stěhovaných břemen
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování v Praze
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování těžkých břemen
Fotogalerie - Z našich zakázek - Uložení nábytku a jeho stabilizace
Fotogalerie - Z našich zakázek - Transport a stěhování těžkých břemen
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stěhování rodinného domu v Praze
Fotogalerie - Z našich zakázek - Stabilizace stěhovaných břemen
Fotogalerie - Z našich zakázek - Bezpečné uložení křehkých předmětů